wi
door willem1952 Jan 2, 2016 om 13:06
Computers & telefonie
Is meesterveiling.be betrouwbaar of niet

Ik heb meegedaan aan biedingen op meesterveilingen.be en heb wat gewonnen op 10 december. Het gewonnen product zou 10 tot 12 werkdagen duren voordat het binnen is, tot op heden nog niks gezien. Heb ze ook al een paar keer berichten gestuurd maar ook daar krijg ik geen antwoord op. Weten jullie eventueel met welke vervoerder de spullen komen, want ook dat staat nergens beschreven. Dus wil gewoon weten of deze veilingsite betrouw is.

4991 7 Rapporteer

Deze vraag is gesloten en kan niet meer worden beantwoord. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vragen sluiten mogelijk niet meer aan bij de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

edrick3
door edrick3 - Jan 2, 2016 om 13:15
27632 Antwoorden / 85 Vragen
0

Dan moet je eens hier lezen.
Controle op betrouwbaarheid had je trouwens beter EERST kunnen doen.
Kijk ook eens op scamadviser.com

tijger1
door tijger1 - Jan 2, 2016 om 13:43
42060 Antwoorden / 21 Vragen
1

Hoe moeten wij nu weten met welke vervoerder die spullen moeten komen.

U moet uw huiswerk doen voordat u ergens aan begint.

Cookies
door Cookies - Jan 2, 2016 om 14:40
13336 Antwoorden / 36 Vragen
0

Hij is onderweg hoor

aurora1
door aurora1 - Jan 2, 2016 om 16:19
15645 Antwoorden / 6 Vragen
0

Lees eens e.e.a. door op deze website: http://veilingsiteservaringen.nl/24-7-veilingen/

Mi
door Mickje1 - Feb 1, 2016 om 07:48
1 Antwoorden / Vragen
1

Ik heb in december een senseo up gewonnen bij meesterveilingen.be. Meteen betaald maar tot heden toe nog niets ontvangen. Ik heb meerdere mails gestuurd maar ook daar geen gehoor op gekregen. Ik ben gaan zoeken en kom tot de conclussie dat meesterveilingen.be , productveilingen en 24/7 veilingen van dezelfde eigenaar is. Dus ik ben bang dat de gewonnen veilingen nooit bij hun rechtsmatige eigenaren zullen komen.

ma
door mandy bierlee - Mar 3, 2016 om 20:30
1 Antwoorden / Vragen
0

ze zijn niet betrouwbaar, ook ik ben erin getrapt heb geld overgemaakt vervolgens komen er geen punten bij om te kunnen bieden dus 0 saldo. had ze een bericht gestuurd maar reageren niet vandaag dus weer gedaan met het verzoek of ze terug willen boeken dus ben benieuwd of ik een reactie krijg denk ik niet. denk dat wij te goed van vertrouwen zijn en naief dat blijkt wel weer anders hadden we niet mee gedaan

mvg

mandy bierlee

fc
door fck - Jun 2, 2016 om 01:35
1 Antwoorden / Vragen
0

Ik heb ook mijn sterke vermoedens dat dit dezelfde oplichters zijn als die van de vroegere "Productveilingen". Daar kon je ook op een bedrag bieden.
De eerste keer had ik 250 € gewonnen en dit werd gestort.(productveilingen)
De andere keren heb ik niets meer ontvangen. Ik had een iPhone 5C gewonnen bij een veiling en heb daar 58 € voor betaald.Als je alles samentelt, heb ik nog meer dan 2500 € tegoed
Deze is nooit toegekomen. Ook meerdere keren een mail verstuurd en nooit een antwoord gekregen. Nu heb ik een PS4 gewonnen en ik kan niet betalen met MisterCash, enkel met iDeal. Voor de punten aan te kopen kan dit wel maaar niet om de gewonnen veiling te betalen. iDeal is een betaalmethode die in Nl wordt gebruikt, in België is MisterCash nog altijd het meest gebruikte betaalmiddel.  Ook verschillende mails geschreven, nooit een antwoord. Je hebt maar een bepaalde tijdspanne om de produkten te betalen en nadien ben je het kwijt. Ik begrijp niet dat zoiets mag op het internet. Is dat geen fraude ? Heb zelfs gehoord dat Produktveilingen failliet was en nu komen ze terug onder een andere naam. Wat kunnen wij er aan doen ? Weet iemand dat ?

Gerry1969
door Gerry1969 Jun 2, 2016 om 02:09
3449 Antwoorden / 25 Vragen

Je wint geen veiling, je bent gewoon degene die er het meest voor over heeft.
Diewilik

Terug naar de vraag

Nieuw op Vraag & Beantwoord

ti
timonefkens - Mar 29, 2024 om 10:25
Vrije tijd & tuin

De lekkerste whisky

Hoi,
Ik ben op zoek naar de lekkerste whisky.
Ik en mijn maten doen volgende week een mannenavond, hiervoor wil ik graag een lekkere fles whisky halen. Ik heb online gezocht naar verschillende soorten, alleen heb ik geen idee welke lekker is.
Heeft er iemand tips??

... Lees meer

Kl
Kletskop - Mar 27, 2024 om 00:44
Geldzaken & recht
Meer gas "gebruikt" op dag van vervanging gasleiding

Onlangs heeft netbeheerder Enexis in onze straat alle gasleidingen naar de meter toe vervangen. Hiervoor kregen alle bewoners een brief en er werd een afspraak gemaakt zodat ze middels een schema verdeeld over meerdere dagen alle aansluitigen af konden gaan.
Op de dag dat wij aan de beurt waren zie ik in de app van mijn energieprovider dat ons verbruik juist op die betreffende dag een stuk h ... Lees meer

Ha
Hansie1947 - Mar 28, 2024 om 13:13
Vrije tijd & tuin

Vriendenloterij stoppen lukt niet

Al 2 keer een telefonsch gesprek gehad met een zeer irritante dame. Maar krijg het niet voor elkaar om op te bzeggen. Lees meer