Ik krijg op mijn sms een aanmaning van Parkmobile voor 1,20 euro.
Ik heb al eerder een bericht van ze gehad volgens mij niet via sms.
Is dit phishing ? Hoe komen ze aan mijn 06 nummer ?
Ik wil op mijn sms niet reageren en niet openmaken bang dat ze dan in mijn gsm zitten
en mijn bank rekening kunen zien.
Wat adviseert u?
Ik krijg op mijn sms een aanmaning van Parkmobile voor 1,20 euro. 
Ik heb al eerder een bericht van ze gehad volgens mij niet via sms.
Is dit phishing ? Hoe komen ze aan mijn 06 nummer ?
Ik wil op mijn sms niet reageren en niet openmaken bang dat ze dan in mijn gsm zitten
en mijn bank rekening kunen zien.
Wat adviseert u?

Kan me voorstellen dat u dit niet vertrouwd. Een aanmaning van, in dit geval, Parkmobile: waar is die voordelige parkeerplaats te vinden? €1,20; ik denk dat iedereen voor die prijs wel wil parkeren, alleen: ik ken het niet. Wel plekken als je binnen een kwartier weer terug bent kan het gratis zijn, maar meestal is parkeren tegenwoordig een dure "hobby".
Verschillende plaatsen bij mij in de buurt zijn de parkeerkosten 1,20 per uur. Ik parkeer vaak kort om iets op te halen.

@bravehenk, ik ken uiteraard niet heel Nederland, zeker niet qua parkeren. Maar als men in/of nabij de grote steden woont: wij kennen het niet. Alleen in mijn woonplaats weet ik dat The Mall of the Nederlands nog steeds gratis parkeren biedt. Vandaar dat alle toegangswegen tot deze Mall propvol zitten en de bewoners, want het is er ondanks de Corona, vreselijk druk, zonder hun eigen parkeerplaats zitten. Want een heleboel bewoners zouden wensen dat men wel parkingprijzen á la Amsterdam zouden moeten betalen. Maar ja, dan gaan de winkeliers weer (ook zonder Corona) weer failliet.

Als u dat nummer nooit heeft gegeven is het phishing en zend dit in ieder geval door aan https://www.fraudehelpdesk.nl/fraude-melden/ Uiteraard nietopenen en naar afzender reageren en het telefoonnummer blokkeren! Let op: indien u wel zou reageren met een betaling men juist dan uw banknummer te weten komt.!!!

@heremiet, en dat voor €1,20? Hoewel, als ze zo een kwart van Nederland kunnen bedotten, loop zo'n prijs (vangst) ook in de papieren.

@TENORMIN: 'wie het kleine niet eert' maar helaas toch even verder denken. Als iemand slechts maar 1 cent overmaakt naar een bankrekening ziet de ontvanger het nummer van die bankrekeningnummer. €1,20 valt da minder op en bovendien is de vraag: waar parkeer je nog voor €1,20? En als er 'slechts'100 intrappen is het toch al €1200 (zondeer rekening te houden met eventuele verdere schade en bij half Nederland is men rijk.

Maar dat schreef ik toch? Welterusten.

NERGENS op klikken. Bel via google gevonde tel nr naar parkmobiel of zij dit verzonden hebben. Vrees poging tot oplichting door boeven.

heeft u dit gebruikt? heeft u toen ook daadwerkelijk afgerekend?
niet gebruikt is niet betalen wel gebruikt ga dan na of er ook daadwerkelijk afgerekend is.
Stond er een Link in de SMS?
Kun u een screenshot van dit bericht delen [BLUR uw eigen nummer, laat het nummer van de persoon die de SMS heeft gestuurd zichtbaar]?
Nieuw op Vraag & Beantwoord
T-mobile rekent voortijdig inflatiecorrectie door aan de klant.
Zijn er meer mensen hier die bij T-mobile een lopend contract hebben die sinds januari 2023 een inflatiecorrectie doorbrekend krijgen?
Ik ben een T-mobile klant met een 2 jarige contract die in juni afloopt, maar T-mobile is zo slim geweest om mijn abonnement bijna €1.50 per maand omhoog te gooien zonder dat ze dat van tevoren netjes melden.
Hoe kan het dat we in een bureaucratisch l
...
Lees meer
Lage bromtoon omvormer zonnepanelen
Sinds kort heb ik zonnepanelen en sinds die tijd slaap ik niet meer. Ik hoor een lage bromtoon. Zijn er meer mensen die daar last van hebben en zijn er mensen die daar een oplossing voor hebben? Alvast bedankt voor het meedenken. Lees meer
Energiecontract Vattenfall
Eigenlijk geen vraag, meer een waarschuwing.
Heb je een contract bij Vattenfall en korting met Blijven Loont ?
Pas op als je duurzaam wilt leven en gasloos door het leven wil gaan.
De korting wordt dan ingetrokken en je betaalt voortaan het volle pond.
Ook al gebruik je nu meer stroom en ben je 30 jaar klant, geen pardon, geen uitzondering.
Lees meer
Populair in Geldzaken & Recht
Wie is aansprakelijk voor doodbijten hond
Vorige week is het hondje van mijn zus in een paar minuten doodgebeten door een pitbull Die pitbull was ontsnapt uit de tuin van een buurman wiens dochtertje de poort open had laten staan. Mijn zus heeft de buurman aansprakelijk gesteld en 400 euro verlangd om een nieuwe hond te kunnen kopen (haar hondje was nog maar net een jaar oud). Nu wil het geval dat de buurman niet de eigenaar is van de ... Lees meer
Mag mijn huurbaas de woning incl mijn inboedel fotograferen bij het verkopen van de woning?
Mijn huurbaas heeft kenbbaar gemaakt de woning waar ik met mijn vriendin 3 jaar woon, te willen verkopen.
Nu wil ze ook foto's komen maken voor op internet, terwijl er al oude foto's zijn van toen hun hier nog woonde.
Deze woning heeft toen namelijk al eens te koop gestaan.
Ik vroeg mij af of dit zomaar mag en wat mijn rechten zijn. Zelf heb ik dit liever niet ivm privacy.
...
Lees meer
Gesjoemeld met mijn uren
Hallo allemaal,
Ook ik heb een vraag die ik graag wil stellen.
Afgelopen 2 en half jaar ben ik dienst geweest bij een groot bedrijf in de detailhandel. Nu ben ik de afhelopen maand helaas in de ziektewet beland en heb ik besloten om afscheid te nemen en ergens anders te gaan werken. Nu heb ik mijn laatste loonstrook ontvangen waar op staat dat ik in mijn ziektewet verlof uren heb staan e
...
Lees meer