Type keukenblad en prijsverschillen
Hallo,
Wij zijn bezig met het samenstellen van een keuken.
Het enige waar wij mee in ons maag zitten is het aanrechtblad.
Welke moeten we kiezen? Hij moet hittebestendig, krasvrij en onderhoudsvrij zijn.
We zitten te twijfelen tussen kunststof, composiet en keramiek.
Nu hebben wij zitten zoeken en nu lijkt het alsof het prijsverschil tussen deze bladen een factor 3 is voor composiet en een factor 4 voor keramiek ten opzichte van kunststof.
Klopt dit?
En is dit het prijsverschil waard?
Met kunststof moet heel voorzichtig mee zijn. Mijn zette er een hete pan op en gelijk veel bobbels er in.
Neem in elk een blad die daar tegen kan en niet gaat krassen als eens met mes doorschiet.Misschien als u via een zoekprogramma eens naar de diverse bladen kijk wat er vanj verwacht kan worden. Gewoon invullen kwaliteit aanrecht bladen. Zo komt u aan veel info hier over.

Hier vindt u een schat aan informatie:
http://www.woonwebsite.nl/idee/werkblad-aanrechtblad-keuken-informatie-keukenwerkblad-aanbieding/349
Succes!
de meeste kunststof en houten bladen zijn niet krasvast en kunnen niet tegen hitte.
er zijn kunststof bladen die dat wel kunnen maar zijn erg duur.
is zou eens informeren bij een bedrijf die grafstenen maakt, dus erg handig met graniet/marmer.
het scheelt aanmerkelijk op de prijzen van de keukenboer.
het is duurzaam, moot en minder duur dan je denkt.

Ik kan niet zeggen wat je moet kiezen, maar ik kan wel zeggen dat ik al zeker 10 jaar ervaring heb met een composiet aanrechtblad. Ik ben daar heel tevreden over.
Mijn aanrechtblad is nog steeds mooi na al die jaren. Ik doe er weinig aan, behalve met een sopje afnemen en soms een schuurmiddel.
Het voordeel van dit aanrechtblad voor mij is dat ik veel bak en kook en vooral heel goed deeg kan uitrollen op dit aanrechtblad. Vroeger gebruikte ik hiervoor een marmeren plaat.
Composiet is hittebestendig, maar ik ben er wel voor gewaarschuwd niet kokendhete pannen zomaar op het aanrecht te zetten. Een onderliggende lijmlaag (?) zou los kunnen laten. Ik zet hete pannen op een doekje of op een onderzetter. Warme pannen of schalen zet ik wel rechtstreeks op het blad. Nooit problemen mee gehad.
Veel succes met de aanschaf!
Heeft u ook RVS overwogen?
Wij hebben uit praktische overwegingen voor RVS gekozen, we konden kiezen voor glad, een ruitjespatroon of een grillig patroon 'fijne ets'. We konden van onze keukenleverancier een monster van het materiaal meekrijgen om thuis te testen op krassen, deuken etc. Onze leverancier heeft het van een bedrijf dat Credo heet.
Het bevalt ons nu al 12-en-een half jaar goed: het is stevig en kan tegen een stootje - letterlijk.
Het is goed schoon te houden.
Wij hebben een werk-aanrecht blad van caesar stone al langer dan 15 jaar intensief in gebruik.
Nog geen enkele beschadiging of verkleuring aan te vinden. Er hangt wel een prijskaart aan ja,
maar bij evt. vervanging van de keuken blijft het blad er in.
hallo!
om even op uw vraag te reageren, ik heb ook met deze vraag gezeten.
ik ben flink gaan zoeken op het internet en toen vond ik iets op een goedkope site.
als er interesse is kan ik het wel even opzoeken.
groeten
.
Hallo,
Hier hetzelfde probleem! Ik probeer overal op internet sites op te zoeken die hier meer informatie over geven. Heb al een paar sites gevonden waar ik het kan bestellen. Maar weet nog niet echt het verschil, en wat nou het beste is.
Wie kan mij verder helpen? wat zijn de voordelen van keramiek ten opzichte van composiet en kunststof?
Bij voorbaat dank!
mvg Jan
U wilt een aanrechtblad die hittebestendig, krasvrij en onderhoudsvrij is.
Geen van de aanrechtbladen voldoet volledig aan de eisen.
Hoe kras- en hittebestendig moet het blad zijn?
Keramiek gaat tot 250 graden, composiet kan verkleuren door hitte, kunststof heeft een lagere smelttemperatuur.
Onze keukenverkoper zei: op geen enkel blad moet je een loeihete pad zetten.
We hebben een grote kookplaat en hoeven eigenlijk nooit een pan op het aanrecht te zetten.
Wij hebben jarenlang laminaat aanrechtblad gehad en nooit schade/krassen ondervonden.
Nu hebben we composiet, ook geen problemen, wel vetvlekgevoeliger (hoogglans is het makkelijkst te reinigen).
Als ik u was, zou ik een aanrechtblad kiezen die u gewoon mooi vindt.
Als u kunststof mooi genoeg vindt, ga daar voor. Let wel op dat de spoelbak in het blad zit, zonder opstaande rand.
Overigens zijn er ook nog houten aanrechtbladen: ook erg mooi!
Nieuw op Vraag & Beantwoord
Cashback actie Stihl
Beste forumgebruikers,
Mijn vriendin en ik wilden een kantenmaaier kopen van het merk Stihl en we belden op naar een vestiging van een grote dealer met meerdere vestigingen in het Zuiden van Nederland. De vriendelijke medewerker aan de telefoon verwees ons naar de webshop, omdat dit makkelijker zou zijn vanwege de thuislevering met de post. Bovendien zagen wij toen we op hun
...
Lees meer
Vervelende bromtoon CV-ketel onderburen. Ervaringen of advies?
Hallo, Wij wonen in een jaren '30 appartement. Onder onze slaapkamer bevindt zich de keuken van onze onderburen. Sinds het voorjaar hebben zij een nieuwe CV-ketel (Type: Intergas Kombi Kompakt HRE). Sinds begin oktober ervaren wij in onze slaapkamer een vervelende bromtoon, vermoedelijk omdat pas vanaf toen de ketel voortdurend hard moet werken. Van hun vorige ketel of onze eigen ketel hebben ... Lees meer


Desktop computer probleem.
Hallo beste mensen, ik heb een computerprobleem, als ik mijn desktop computer af wil sluiten gaat hij niet uit maar start automatich opnieuw op, ik trek dan maar de stekker er uit. Als hij dan weer opstart krijg ik de volgende melding in een blauw scherm te zien. Cmos-controlsom is ongeldig, en cmos-reset (502)
Hoe los ik dat op, zelf durf ik niet zomaar ergens op te klikken, bang dat er gege
...
Lees meer
Populair in Huishouden & Energie
Maar 1 radiator in gebruik
Ik woon in een gezinswoning, met beneden een woonkamer+keuken en boven een slaapkamer, badkamer, en werkkamer.
Ik heb het niet snel koud, dus is de gemiddelde temperatuur in de woning laag, en staan de meeste radiatoren uit. Als ik aan het werk ben in de werkkamer, zet ik de verwarming 10 minuten aan en dan is het warm voor twee uur, zonder de rest van het huis op te warmen.
Is dit
...
Lees meer

Hoe krijg ik de stank uit de afvoer van de douche?
Onze afvoerput van de douche stinkt behoorlijk naar bederf. Hij loopt wel goed door en we hebben al van alles geprobeerd. Niets helpt. In dezelfde ruimte is er niks aan de hand met de afvoer van het bad en wastafel. Ook in de rest van het huis hebben we geen problemen met afvoer of riool. Wie heeft de oplossing? Lees meer
Muizenbestrijding, wat helpt wel en niet??
Sinds kort woon en werk ik in Amsterdam. Daar ben ik erg blij mee.
Maar wat ik geregeld hoor van collega's en vrienden en zelf ervaar is echt een overlast in deze grote stad: muizen!
Veel gezocht op internet en rondgevraagd om er vanaf te komen maar er word gezegd; ze deinzen nergens meer voor terug...Dat kan toch niet? Weet iemand een tip waardoor we ze op afstand kunnen houden? (natuu
...
Lees meer