Op 24-03 heeft een studentenvereniging een bestelling geplaatst bij Dock 65. Het ging hier om 16 T-Shirts onbedrukt met een totaalprijs van €67,07-.
Na betaling ontvingen wij netjes de inloggegevens om de zending te volgen. Na 1 maand is de verzendstatus nog steeds: ‘wachten op verzending’ terwijl de aangegeven levertijd 2 a 3 werkdagen is.
Natuurlijk is er contact gezocht met de partij in kwestie:
08-04 Gebeld, je wordt direct doorgeschakeld met de vraag of je per email contact wilt opnemen.
06-04 eerste email gestuurd, geen reactie gekregen
11-04 tweede mail gestuurd, geen reactie gekregen
11-04 gebeld, je wordt nog steeds direct doorgeschakeld met de vraag of je per email contact wilt opnemen.
14-04 Met de INGbank gesproken, deze morgenhet betaalde bedragniet stroneren.We moeten het met de wederpartij zien op te lossen.
14-04 gebeld, je wordt direct doorgeschakeld met de vraag of je per email contact wilt opnemen. Dit keer is er een voicemail achtergelaten, hier is ook geen reactie op gekomen.
Op 19-04 is er een kijkje genomen bij de aangegeven postbus dat volgens google maps permanent gesloten pand is, dit snijdt ook geen hout en wekt meer zorgen op.
Hier zit een vreemd luchtje aan:
Het bedrijf Dock65.nl staat geregistreerd bij de Kamer van koophandel onder:
Handelsregister K.v.K. Tiel: 56.93.11.90 │ BTW nr. NL.1824.11.394.B03 Als je op de KvK gegevens zoekt kom je bij meerdere webshops uit die onder deze KvK verkopen:
www.dock65.nl
www.top10vogelhuisjes.nl
http://www.mlmtop10world.com/
http://www.polotshirts.nl/
http://www.jubileumgeschenken.nl/
http://www.qualitytimegeschenken.nl/
www.mikadorelatiegeschenken.nl
http://www.kadoideenederland.nl/
De online beoordelingen zijn om te janken, van slechte communicatie tot het half of niet ontvangen van je bestelling:
https://www.telefoonboek.nl/bedrijven/t3668239/tiel/kado-idee-nederland/
http://www.klachtenkompas.nl/polotshirtsnl/betaald-maar-niet-geleverd
http://www.klachtenkompas.nl/jubileumgeschenkennl/beeld-wel-betaald-niet-geleverd
http://www.klachtenkompas.nl/quality-time-themageschenken
https://www.opgeletopinternet.nl/index.php?topic=32717.10;wap2
Tijd voor actie?
Deze week zullen wij aangiften van oplichting en misleiding doen bij de politie, maar ik ben haastig opzoek naar andere alternatieven.