Rapporteren

Je wilt de volgende vraag rapporteren aan de redactie:

vladja - 20-09-2010 19:30:26
Voeding & Gezondheid

Moet familie opdraaien voor begrafeniskosten als er geen geld is?

[quote=kees hoek schreef op maandag 20 sep 2010, 18:54]hoi vladja
als men via de rechtbank de nalatenschap verwerpt dan draai je niet voor de kosten op via de gemeente.dus je verhaal klopt niet helemaal.heb dit helaas begin van het jaar mee gemaakt.alleen de kosten van de rechtbank die heb je dan en voor de rest niets.

dat geldt voor de niet direct naaste bloed- en aanverwanten (zoals broer/zus, zoals ik al geschreven heb, maar wel voor een bepaalde groep, zoals omschreven). maar als je het beter weet, dan de wet: art. 22 van de wet op de lijkbezorging, dan blijf je daar toch in geloven.

vladja