Vakantieveiling suggesties/tips?
Ik doe al een tijdje mee aan vakantieveilingen, maar het wil nog niet erg lukken om mooie aanbiedingen te bemachtigen. Op Vakantieveiling zag ik erg veel verschillende websites betreffende het veilen van uitjes, weekendjes weg, vakanties etc. Kan iemand mij wat tips geven hoe om te gaan met dit soort websites/concepten?
je gebruikersnaam doet me vermoeden dat je zelf van de vacantieveiling bent.maar goed ik heb zelf een aantal keren een bod gedaan op een aanbieding die telkens door de zelfde persoon op het laats met enkele euro,s werd verhoogt.ik dacht dat het toeval was maar een aantal kennisen overkwam telkens het zelfde en ook met steeds de zelfde persoon.een aantal weken geleden is deze vraag ook al eens gestelt en toen heeft iemand gezegd dat ze met een programma werken die automatisch mee bied.dus mijn mening is gewoon er niet intrappen.
Mijn tip: lees de aanbieding en de voorwaarden goed. Doe geen aannames, maar lees. Als je vervolgens alle ins en outs van de aanbieding kent, zou ik eens gaan zoeken of je een soortgelijke aanbieding ergens anders kunt vinden (bv. op de website van het betreffende hotel zelf oid). Zo kun je een beetje een gevoel krijgen voor wat de aanbieding waard is. Als je dit vervolgens allemaal hebt onderzocht, kun je gaan bieden. Let daarbij op, dat je nooit meer biedt dan het maximale bedrag wat je voor jezelf hebt vastgesteld.
De grootste valkuil i.m.o. is dat je 'verwacht' dat een aanbieding voordelig is enkel en alleen omdat ie op vakantieveiling staat. Dit is natuurlijk onzin. In sommige gevallen wordt er zo hoog tegen elkaar opgeboden, dat het voordeliger is om via het hotel zelf te bieden. Maar als je goed oplet, en veel eigen onderzoek doet, kun je zeker wel een leuke deal sluiten.
Ik heb er nog nooit problemen mee gehad..en al een aantal hele leuke dingen gewonnen!Al je van tevoren de aanbieding en de voorwaarden goed doorleest weet je waar je op gaat bieden..neem een bedrag voor jezelf in gedachten en biedt niet meer dan dat bedrag. Want het kan verslavend zijn.
Leuk om te zien op VakantieVeiling dat er al zoveel verschillende websites waarop je kan bieden op vakanties etc. Wij hebben pas een leuk weekendje Denemarken gewonnen!
Er zijn met dit soort zaken teveel (electronische) mogelijkheden om de zaak te belazeren.
Ik hou mij er in ieder geval verre van.Trouwens mijn manier van vakantie vieren leent zich ook niet daarvoor.
De Vrije Vogel
Ben sceptisch van natuur. Wat ik me afvraag waarom vakantieveiling.nl bestaat en allerlei deals in de verkoop geeft. En vooral waarom ondernemers hieraan meedoen. Topmerken als Center Parcs etc. doen niet mee. Ze laten bewust hun accommodaties leegstaan teneinde de prijs hoog te houden en waarde toe te kennen aan vol betalende gasten die wellicht al blij waren met vroegboekkorting van 15 %.en niet willen zien of ervaren dat de buurman voor haast niets exact hetzelfde heeft.
.
[quote=empyria schreef op vrijdag 4 nov 2011, 10:17]Mijn persoonlijke tip:
Niet aan beginnen dit soort sites!
Voor je het weet word je belazerd!
Kijk gewoon op Topic Travel en je zit veilig en wel, geen gedoe heb goede ervaringen en super prijzen. Dus redelijk tot nog redelijker.
[quote=vakantieveiling schreef op vrijdag 4 nov 2011, 09:05]Ik doe al een tijdje mee aan vakantieveilingen, maar het wil nog niet erg lukken om mooie aanbiedingen te bemachtigen. Op Vakantieveiling zag ik erg veel verschillende websites betreffende het veilen van uitjes, weekendjes weg, vakanties etc. Kan iemand mij wat tips geven hoe om te gaan met dit soort websites/concepten?
Vakantieveiling is gelegaliseerde oplichting, de eigenaar en of medewerkers bieden mee om de prijs op te drijven.
Genoeg sukkels die erin (blijven) trappen, politie en justitie doen er helemaal niks mee en zo blijft die ellende tot in de eeuwigheid bestaan,
Want de Nederlander is nu eenmaal gevoelig voor koopjes, maar denk maar niet
dat er ook maar 1 bieding verkocht wordt zonder goedkeuren van de firma vakantieveiling.
Laat je ook niks wijsmaken door de trollende spammer die ook hier al weer actief is, dat is een truc van die criminelen om aarzelaars over de streep te trekken.
Nieuw op Vraag & Beantwoord
AirBNB
Ik heb een boeking gemaakt via AIRBNB, die moet je vervolgens meteen betalen anders vervalt de boeking.
De knop van het betalen deed het niet. En daarom heb ik handmatig geld overgemaakt naar AIRBNB.
Ik heb een boekingsnummer en ik heb een rekeningnummer van hen.
Echter doordat de betaalknop niet is gebruikt is de boeking geannuleerd. Zij hebben mijn geld niet op de correcte m
...
Lees meer
Refund mails alitalia???
Nu, na meer als twee jaar na het faillissement van Alitalia krijg ik een reactie van Alitalia mbt een refund voor twee geannuleerde tickets.
Men vraagt hiervoor een copie van mijn ID en mijn bankgegevens.
ik vertrouw dit niet helemaal.
Zijn er meer mensen die een mail hebben gehad of ervaring hiermee hebben?
Lees meer
Filmbox bij kpn
Ik kreeg een mail van KPN dat filmbox nu bij hun op kanaal 50 zit,natuurlijk meteen gaan kijken,maar het werkt nog niet
Me wel afgevraagd,moet je hier nu extra voor gaan betalen?
Net zoals bij netflix?
Voor mij heel onduidelijk,want daar heb ik geen zin in,heb al 4 van dit soort,gewoon betaald
Lees meer
Populair in Vakantie & Reizen
Deutsche Bahn
in september strandde ik in Hamburg . Defecte bovenleiding . Omdat ik met mijn fiets onderweg was , was het niet mogelijk om verder te reizen , zoals me verteld werd in het reis- / ticketcentrum ter plaatse .Voor de fiets heb je een reservering nodig . Die kreeg ik voor de volgende dag . Mijn overnachtingsdeclaratie ingediend , en ....afgewezen ! Hiertegen bezwaar gemaakt , maar krijg geen reacti ... Lees meer
Misleidende deal tussen HEMA en Verrassingstickets
Ik heb vorige week via de HEMA de drie daagse stedentrip voor 95 euro geboekt. Superleuke deal en goedkoop. Ik ging er vanuit dat dit een betrouwbare aanbieding zou zijn, omdat HEMA een betrouwbare naam is.
Als je de HEMA voucher inwisselt kom je automatisch op de website van Flywise, waar je alle keuzes moet invullen. Je wordt verplicht om vier vliegvelden aan te vinken waarvan er drie in
...
Lees meer
Light in the box, ervaringen?
3 augustus heb ik een bestelling geplaatst, 3 kleding stukken.
12 augustus is de betaling ontvangen en is het pakketje om 22:00 verstuurd, 13 augustus laten we zeggen.
iemand enig idee wanneer het binnen komt?
heb het voor volgende week (30 augustus) nodig.
Op me mails krijg ik een automatische mailterug,
...
Lees meer