Energieleverancier Oxxio lijkt niet betrouwbaar. Misschien gezamelijke actie?
Oxxio belooft teveel betaalde energietermijnen terug te storten, maar stelt dat iedere keer uit. Eerst 9 mrt, 16 mrt en nu 29 mrt.
Veel klachten te lezen in reviews.

Ik ben ooit bij ze weggegaan omdat ik, na mijn verhuizing, opzegging ( zij leverden toen niet op mijn nieuwe woonadres), en verandering van energieaanbieder toch steeds bedragen bleven afschrijven. Niet bereikbaar ( alles moest ook viavia) en na storneringen en blokkades van hun banknummer(s) kwamen zij met aanmaningen en deurwaarders. Na veel gezeur (uiteraard) gelijk gekregen en was eindelijk de kous af. Nooit meer oxxio. Ze hebben hun zaakjes niet op orde.
Wij hebben niet iets als "class action" in Nederland. Iedereen moet zelf actie ondernemen. Dus leuk om anderen te vinden maar je zaak wordt er niet sterker van.

Dat hebben sinds een paar jaar wel, dat heet een groepsvordering, maar voor een (al dan niet gemeenschappelijke) actie bij een betaling die twee weken te laat komt lijkt mij een rechtszaak een spreekwoordelijk kanon voor een even spreekwoordelijke mug.
veel klachten/lage review-score komt door de extreem hoge energieprijzen.
hierdoor is het vrijwel onmogelijk om nog te vergelijken welke maatschappij nou het beste is.
Wat voor reden geven ze om het "teveel" betaalde bedrag niet terug te betalen?
Zitten blijkbaar op zwart zaad ... goed dat ik het weet, ik moet ws in mei 80€ bijbetalen. Ze hebben al gevraagd mijn termijnbedrag op te hogen. Maar, voor 80€ doe ik dat niet ... en zeker nu niet

schrijf ze aan en stel dat je binnen 15 dagen dit geld terug wilt hebben, doen ze dit niet kun je er een deurwaqarder opzetten!
Nieuw op Vraag & Beantwoord
Bellegingshypotheek
De waarde vd beleggingen van mijn beleggingshypotheek zijn hoger dan rest hypotheekschuld, waarom kan mijn hypotheek daarmee niet afgelost worden. Nu moet ik tot mijn 84e hypotheekrente blijven betalen Lees meer
Medicijnen
Voor de zoveelste x is mijn medicijn niet of nauwelijks op voor raad , landelijk niet te krijgen volgens apotheker .
Gaat om de alprazalam 0.5mg , een ellende hoe kan dit ,ik ben niet de enigste , waarom is dit belangrijke medicijn niet op voorraad?
Lees meer

Bij het aansluiten van mijn HP printer op de WiFi krijg ik de melding wps- fout
Ik heb de 5 ghz uit gezet wps knop ingedrukt maar de printer gaat niet op de WiFi.
Het is een deskjet 3070.
Lees meer
Populair in Huishouden & Energie
Maar 1 radiator in gebruik
Ik woon in een gezinswoning, met beneden een woonkamer+keuken en boven een slaapkamer, badkamer, en werkkamer.
Ik heb het niet snel koud, dus is de gemiddelde temperatuur in de woning laag, en staan de meeste radiatoren uit. Als ik aan het werk ben in de werkkamer, zet ik de verwarming 10 minuten aan en dan is het warm voor twee uur, zonder de rest van het huis op te warmen.
Is dit
...
Lees meer

Hoe krijg ik de stank uit de afvoer van de douche?
Onze afvoerput van de douche stinkt behoorlijk naar bederf. Hij loopt wel goed door en we hebben al van alles geprobeerd. Niets helpt. In dezelfde ruimte is er niks aan de hand met de afvoer van het bad en wastafel. Ook in de rest van het huis hebben we geen problemen met afvoer of riool. Wie heeft de oplossing? Lees meer
Muizenbestrijding, wat helpt wel en niet??
Sinds kort woon en werk ik in Amsterdam. Daar ben ik erg blij mee.
Maar wat ik geregeld hoor van collega's en vrienden en zelf ervaar is echt een overlast in deze grote stad: muizen!
Veel gezocht op internet en rondgevraagd om er vanaf te komen maar er word gezegd; ze deinzen nergens meer voor terug...Dat kan toch niet? Weet iemand een tip waardoor we ze op afstand kunnen houden? (natuu
...
Lees meer