Radiator word maar half warm
hallo,
De radiator bij ons in de keuken word maar net half warm en blijft van onder koud.Ik heb al diverse keren ontlucht maar er komt geen lucht uit,alleen water.Heb verder geprobeerd om alle andere radiatoren dicht te draaien zodat hij wel warm word en de eventuele lucht er zo uitdrukt,maar ook dat helpt niet.Heb toen besloten om de radiator eraf te halen en deze door te spuiten om te kijken of hij verstopt zat maar ook dat is niet het geval.Ik krijg het probleem niet verholpen en word het in de keuken niet echt warm en aangezien dat ook hier de thermostaat hangt word het in de overige vertrekken wel erg warm als we de keuken ook een beetje warm willen hebben.
stroomt het water wel volledig door de radiator, is de druk hoog genoeg?
heeft u dat ontluchten wel gedaan bij de verwarming die het hoogst is. Dus niet in de keuken, maar bv slaapkamer. Dus alle verwarmingen open zetten. Zet de verwarming op warm (boven 20 grd) en dan na een poosje de bovenste verwarming ontluchten.
Mocht het niet helpen, bel dan een onderhoudsservice. De ketel laat je toch ieder jaar nakijken en zij kunnen je vast de oplossing geven
Laten wij nu hetzelfde hebben met de radiator in de woonkamer. Wij hebben het nu voor elkaar dat er woensdag een monteur komt die dikkere leidingen gaat plaatsen aan de radiator. Het blijkt, dat de doorsnede van de leidingen die er nu aan zitten te smal zijn, dus de waterdoorvoer is niet goed. Ik praat wel over een radiator van ong. 3,50 meter. (Die bij u in de keuken zal ongetwijfeld kleiner zijn). De leiding van de aanvoer wordt wel warm, maar als het afgevoerd wordt, is de linker leiding practisch koud, en dat mag niet. Er mag wel een paar graden verschil zijn, maar niet koud. U zult toch ook wel aangesloten zijn bij een bedrijf die het onderhoud verzorgt? Ik zou zeggen, neem snel kontakt op voor de winter invalt!
Dit kan een aantal oorzaken hebben:
* Een verstopping.
* Voor instelling van de radiatorkraan of voetventiel staat te ver in gedraaid.
* De cirqulatie pomp staat te laag in gesteld ( 1 t/m 3)
m. vr. gr.
H. v. G.
Lijkt mij eerder dat er een voetventiel bijna dicht staat of de dubbele instelbare radiatorkraan te dicht staat. Kan ook nog zijn dat de radiator niet waterpas staat. Komen de leidingen met een knik van boven naar beneden kan er lucht blijven hangen. Maar ik zie het meer in de eerste 3 punten.
Loop de leidingennaar de radiator en de radiator eens langs met een waterpas.
Tuskar, Bergen, Norge
Nieuw op Vraag & Beantwoord

Energielabel
Misschien dat jullie mij kunnen helpen. Wij wonen gehuurd (vrije sector). En er is vorig jaar Oktober een meting geweest. Er is B uitgekomen. Waar wij het oneens mee zijn. Er loopt water over de vensterbanken en de kozijnen zijn aan het schimmelen. De voordeur is nog enkel glas en de rubbertjes van de kozijnen zijn kapot. Het tocht flink ook. Nu weet ik dat ik bij mijn eigen huurbaas moet zijn. Ma ... Lees meer
Uitleg jaarafrekening gas
Bij Vattenfall vorig jaar, start 11 januari tot en met 31 december 2022, een vast contract gas afgesloten met een opgegeven verbruik van 1950 m3. Totaal verbruikt 1243 m3 volgens opgaaf Vattenfall. Moet nu toch 108 Euro bijbetalen. Kan iemand mij uitleggen hoe dit kan? Vattenfall kan dat namelijk niet. Onze dochter heeft een vergelijkbaar probleem met Vattenfall.
Aanvulling: krijg net de afre
...
Lees meer
Hoe maak je van die ouderwetse rosé gele schuimblokken (recept)?
Het was stevig maar niet hard en erg zoet. Ik zoet een recept geen verkooppunt van dit snoep. Lees meer
Populair in Huishouden & Energie
Maar 1 radiator in gebruik
Ik woon in een gezinswoning, met beneden een woonkamer+keuken en boven een slaapkamer, badkamer, en werkkamer.
Ik heb het niet snel koud, dus is de gemiddelde temperatuur in de woning laag, en staan de meeste radiatoren uit. Als ik aan het werk ben in de werkkamer, zet ik de verwarming 10 minuten aan en dan is het warm voor twee uur, zonder de rest van het huis op te warmen.
Is dit
...
Lees meer

Hoe krijg ik de stank uit de afvoer van de douche?
Onze afvoerput van de douche stinkt behoorlijk naar bederf. Hij loopt wel goed door en we hebben al van alles geprobeerd. Niets helpt. In dezelfde ruimte is er niks aan de hand met de afvoer van het bad en wastafel. Ook in de rest van het huis hebben we geen problemen met afvoer of riool. Wie heeft de oplossing? Lees meer
Muizenbestrijding, wat helpt wel en niet??
Sinds kort woon en werk ik in Amsterdam. Daar ben ik erg blij mee.
Maar wat ik geregeld hoor van collega's en vrienden en zelf ervaar is echt een overlast in deze grote stad: muizen!
Veel gezocht op internet en rondgevraagd om er vanaf te komen maar er word gezegd; ze deinzen nergens meer voor terug...Dat kan toch niet? Weet iemand een tip waardoor we ze op afstand kunnen houden? (natuu
...
Lees meer